Ailelerin neşelerini katlayan, nesillerini devam ettirebilmelerini mümkün kılan ve yüzlerinde her daim tebessümün hakim olmasını sağlayan çocuklar; annelerin yoğun ve meşakkatli bir hamilelik dönemi geçirmelerine de sebep olurlar. 9 ay süren hamilelik döneminde anneler artık sadece kendileri için değil, bebekleri için de yemek yeme ihtiyacı hissettikleri için çok daha hızlı bir şekilde kilo almaya başlarlar. Hamilelik ertesinde ise alınan bu fazla kiloları atmaya çalışan anneler, çoğu zaman bitkisel ilaçlardan başlayarak bıçak altına yatmaya kadar giden uzun ve meşakkatli bir süreçle de karşı karşıya kalırlar. Ancak toplum arasında pek bilinmeyen ve önemi tam manasıyla kavranamayan hamilelik sonrası korseler; tam da bu noktada devreye girerek hamilelik sonrası fazla kilolarından kurtulmak isteyen, en azından söz konusu kiloları gizleyerek arzu ettiği şıklığa ve fiziğe kavuşmak isteyen hanımların kurtarıcısı haline geliyor.


Vücudu tam olarak kavrayarak sıklaştıran, fazla kiloların göze batmasını engelleyen ve tüm bunları gerçekleştirirken kişileri rahatsız etmeyen korseler; hamilelik sonrası kilolarından kurtulmak isteyenlerin beğenisine sanal alem üzerinden de sunulmuş durumda. Temelleri 1945 yılında atılan ve bu zamana kadar kaliteden asla ödünç vermeyen Menteş Korse; sahip olduğu tecrübe ile hamile bayanların imdadına yetişmeye devam ediyor. Üstelik sanal alem üzerinden de http://www.menteskorse.com/Hamilelik-Sonrasi-Korse,LA_120-2.htmlsayfasını kullanan ve hamilelik sonrası bayanların hiçbir efor sarf etmeden kolay bir şekilde arzu ettikleri ürüne kavuşabilmelerini de sağlayan firma yönetimİ; uygun fiyat ve kalite değerlerini hiçbir şekilde bozmamaya da özen gösteriyor.


Şayet sizler de meşakkatli ve zorlu geçen hamilelik döneminde almış olduğunuz fazla kiloları geri vermek ve hamilelik öncesi formunuza kavuşmak istiyorsanız, oldukça basit ve akıllıca bir çözüm yolu olan hamilelik sonrası korseleri satın almayı tercih edebilirsiniz.


Mideli Slip Korse
Mideli Slip Korse
40,00 TL
Mideli Paçalı Korse
Mideli Paçalı Korse
45,00 TL
Mideli Pantolon Korse
Mideli Pantolon Korse
50,00 TL
IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.